Krzysztof Kubasek

STUDIO WZORNICTWA

Krzysztof Kubasek Studio Wzornictwa specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu produktów codziennego użytku, przykładając dużą wagę do uwzględnienia człowieka, jego potrzeb oraz możliwości produkcyjnych przedsiębiorstwa. Nasze osiągnięcia obejmują szeroki zakres projektów dla wiodących przedsiębiorstw na polskim i międzynarodowym rynku, w tym renomowanych marek takich jak FAT HACO Wrocław, Fridee,Tensator, Magit, Meble VOX, Orlański, Rossmann, Promad, Agrecol, Green Wave oraz Victor International.

Nasza współpraca z Gminą Wrocław przynosi rewitalizację i rozwój dzielnic tego pięknego miasta, jednocześnie propagując nowoczesne technologie wśród młodzieży. Wspólnie z wybitnymi instytucjami, takimi jak Politechnika Wrocławska oraz Wrocławski Park Technologiczny, angażujemy się w projektowanie robotów społecznych, które mają na celu przyniesienie korzyści społeczności. W ramach współpracy powstały takie roboty jak Emys, Samuel czy EuGenius.

Nasze innowacyjne projekty, pod marką Kubasek Studio, były prezentowane na prestiżowych wydarzeniach i wystawach na całym świecie, m.in. Arena Design w Poznaniu, London Science Museum, Museum of Science and Industry w Chicago, FLASH on Innovations-Technology-Machines w Polsce, Technology ISH Exposition we Frankfurcie, CEBIT w Hanowerze, Robots on Tour w Zurychu w Szwajcarii oraz CES w Las Vegas.

Od 2012 roku, rozwijamy również własną markę produktów dla dzieci o nazwie ZIAJOK, która zyskuje uznanie zarówno na rynku europejskim, jak i poza nim.

Wspieramy Startupy! wraz ze spin'ofem Politechniki wrocławskiej Flash Robotics (www.flash-robotics.com)  pracowaliśmy nad innowacyjnym rozwiązaniem robota społecznego do nauki języków obcych dla dzieci EMYS, który aktualnie odnosi ogromne sukcesy międzynarodowe (www.emys.co).

Aktualnie pracujemy nad innowacyjnym rozwiązaniem elektrycznej deski JetBoart dla firmy Fridee.

Z wielką radością zapraszamy do współpracy! Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi podjąć nowe wyzwania, które przyniosą innowacyjne rozwiązania i piękno do świata produktów codziennego użytku. Nasze doświadczenie w projektowaniu dla różnorodnych przedsiębiorstw oraz nasza zdolność do uwzględniania potrzeb człowieka stanowią mocne fundamenty naszej pracy.